۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کلات خبر داد :

آموزش و پرورش شهرستان کلات موفق شد در جشنواره نوجوان خوارزمی رتبه سوم در مجموع آمار رتبه ها به نسبت دانش آموز کسب کند .

به گزارش کلات نادر؛ دکتر داریوش پایسته در این رابطه اظهار داشت:آموزش و پرورش شهرستان کلات موفق شد در جشنواره نوجوان خوارزمی رتبه سوم در مجموع آمار رتبه ها به نسبت دانش آموز را کسب کند .

وی خاطر نشان کرد: در سال تحصیلی جاری تعداد ۱۷۷۷دانش آموز در مقطع متوسطه  اول مشغول به تحصیل هستند که از این تعداد پانزده نفر در مسابقات خوارزمی در مرحله استانی پذیرفته شده اند .

این تعداد یعنی به ازای هر ۱۱۸دانش آموز یک نفر در جشن واره پذیرفته شده است که در مجموع رتبه سوم استان را از آن خود کرده است .

پایسته افزود: آموزشگاه مهر خورشید در شهرستان کلات بیش‌ترین تعداد قبولی را در این جشنواره داشته است که جا دارد همین جا از مسئولان این آموزشگاه تقدیر و تشکر شود .

ایشان افزودند: در این رقابت که از پویا ترین و مهم ترین رقابت های استعداد یابی توأمان با تلاش و جدیت آموزشی است ؛همه دانش آموزان نخبه استان شرکت می کنند مناطق محرومی چون کلات با توجه به استعداد ها و تلاش خستگی ناپذیر همکاران توانسته خود را در سطح بالا نشان دهد که جای توجه بیش‌تر مسئولان استان به شهرستان های موفق دارد.

مدیر آموزش و پرورش کلات بیان کرد: در سال گذشته نیز ۳ نفر از دانش آموزان کلاتی در جشن واره نوجوان خوارزمی به مرحله استانی راه یافته بودند که این رقم امسال به۱۵ نفر یعنی  ۵ برابر شده است.

وی در ادامه افزود: اگر کمی دقت در حوزه پژوهش انجام می‌شد می توانستیم به راحتی رتبه اول استان را کسب نماییم که از این حیث از مردم عزیز کلات پوزش می طلبیم. کلات خطه زر نهانی است که می تواند در اوج و سرآمد باشد.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *