۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۸

فرمانده سپاه امام رضا(ع):
فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: آنچه این شهید را از سایر شهدا تفاوت می‌داد، عمل و رفتار، موضع‌گیری‌ها و مسئولیت‌هایش، ولایت‌پذیری و ولایتمداری‌اش بود که بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

به گزارش کلات نادر به نقل از پایگاه خبری صبح توس، سردار یعقوبعلی نظری، فرمانده سپاه امام رضا(ع) عصر امروز در اولین یادواره شهید محمدناصر ناصری که در حسینه امام خمینی(ره) مشهد برگزار شد، اظهار داشت: این شهید بزرگوار با شهادتش درس‌های زیادی به ما آموخت و شهادت ترازوی ولایت برای این شهید بزرگوار بود.

وی ادامه داد: آنچه این شهید را از سایر شهدا تفاوت می‌داد، عمل و رفتار، موضع‌گیری‌ها و مسئولیت‌هایش، ولایت‌پذیری و ولایتمداری‌اش بود که بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) بابیان اینکه در این مراسم که ما افتخار داریم همچون شمع برگرد این شهید و خانواده‌اش بگردیم، خاطرنشان کرد: این شهید برای فرمان ولایت و امامت در هر جمعی حضور پیدا می‌کرد.

سردار نظری تأکید کرد: حضور این شهید در افغانستانی که به‌عنوان یکی از در سخت‌ترین جبهه‌ها و دارای شرایط سخت مکانی و اتفاقاتی است، به ما ثابت می‌کند که شهید ناصری در همه مراحل زندگی جز نگاه به ولی امر خود و فرمان ولی امر به هیچ‌چیز دیگری نمی‌نگریست و برایش مهم نبود.

وی با اشاره به اینکه ترازو و میزان ارتباط با دیگران و رفتار با آن‌ها ازنظر این شهید ولایت‌پذیری بود، گفت: امیدواریم پیام این شهید که امروز بازخوانی می‌شود موردتوجه قرا گیرد.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) در پایان افزود: راه شهدا یعنی راه ولایت، حرکت شهدا در مسیر ولایت بود و افتخار شهدا افتخار ملت است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *