۱۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰

امام جمعه کلات
حجت الاسلام صاحبی -امروز وظیفه همه مدیران ومسئولان است که کار جهادی انجام بدهند؛

 

به گزارش کلات نادر؛ حجت‌الاسلام محمد صاحبی امام‌ جمعه شهرستان کلات در خطبه‌های این هفته نماز جمعه که در مصلی صاحب الزمان کلات برگزار شد ضمن سفارش نمازگزاران به تقوا الهی و عبادت الهی اظهار کرد: تقوا جزء واجبات است و اگر تقوا نباشد هیچ چیز نیست ،انسان بی تقوا مانند وسیله بی ترمز است  کسی جرات رانندگی با این وسیله را ندارد. تقوا مانند ترمز برای انسان است. تقوایی که دروجود انسان و ملکه انسان باشد خیلی مهم است.

 

امام جمعه کلات عنوان کرد: وظیفه ما در برابر مردم بسیار سنگین است ، دو وظیفه مهم مسئولان نظام  مقدس جمهوری اسلامی و هرکسی که نظام جمهوری اسلامی را قبول دارد؛ اولویت اول تعامل و وحدت است .جامعه ما امروز نیاز به آرامش دارد مردم از مدیرانی که گاهی به جان هم بپرند و برعلیه هم حرف بزنند .خسته شده اند امروز باید وحدت باشد.

 

وی در ادامه دومین اولویت مدیران نظام  مقدس جمهوری اسلامی کار جهادی دانست و گفت : مدیری که پشت میز بنشیند کاری پیش نخواهد برد، مدیران باید به دورترین نقطه محل خدمتی خود بروند وحرف مردم را بشنود ، مشکلات را ببیند و حس کند امروز وظیفه همه مدیران ومسئولان است که کار جهادی انجام بدهند .

 

امام جمعه کلات با اشاره به اردوی جهادی بسیج خواهران در روستای محروم چرم کهنه ادامه داد: تمام مدیران باید به خط مقدم بروند و کارهای جهادی ، اردوهای جهادی انجام دهند، تمام مدیران باید روحیه بسیجی و جهادی داشته باشند.

 

وی تبیین کرد: هر مدیری که در نظام جمهوری اسلامی  پایبند عملی به ولایت فقیه  باشد و ارزشهای جمهوری اسلامی را قبول داشته باشد یک مدیر انقلابی و ارزشی است . مدیری که پایبند ولایت نباشد و برای مردم ارزشی قائل نیست، ارزشها را قبول ندارد، یک مدیر ضد ارزشی ست که در نظام جمهوری اسلامی هیچ جایگاهی ندارد.

 

حجت الاسلام صاحبی با بیان سخن امام خمینی (ره)که فرمودند”پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به کشور شما آسیب نرسد” به تمام مسئولین شهرستان خطاب کردند : مدیران باید وحدت داشته باشند و نظام جمهوری اسلامی هم این را میخواهد و هر زمانی که مدیر ما مطیع ولایت بود انقلاب بیمه شد و هرکجا تخدی کرد همانجا ساقط شد.

 

امام جمعه کلات در پایان با اشاره به اینکه امسال در ایام نوروز گردشگر بیشتری وارد کلات شد؛ از زحمات عزیزان خدوم  نیروی انتظامی وعزیزان در پلیس راهور که هم حافظ جان مردم و هم حافظ امنیت مردم ،جوانان جمیعت هلال احمر که در این ایام در صحنه بودند ونیز عزیزان سپاه و بسیج که هم کارهای عمرانی و هم کارهای فرهنگی را دراین مدت انجام دادند ، از اعضای  محترم شورای شهر و شهردار کلات وهمچنین  از تمامی مردم فهیم و خونگرم شهرستان کلات بخاطر مهمانوازیشان  تقدیر و تشکر نمودند.

انتهای پیام/

 

 

برچسب‌ها,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *