۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴

زیر ذره بین؛
پل بند نادری با پیشرفت۹۵درصدی همچنان منتظر تکمیل؛برای بهره برداری است.

به گزارش کلات نادر؛ پل فلزی بند نادری در مجاورت بند تاریخی نادری دراوایل دهه ۶۰ برای حمل تجهیزات صداوسیما در قله بابا کمال روستای قله زو بر روی رودخانه کلات بناشد و روستاهای شرق کلات را به مرکز شهرستان متصل کرد.

 

خردادماه سال ۹۵ تصادف دلخراش دو دستگاه موتورسیکلت با یک تراکتور بر روی این پل منجر به مرگ و قطع عضو و مصدومیت پنج جوان قله زویی شد.

 

با پیگیری های نماینده مردمی مشهدوکلات سازه پل برای شهرستان تامین و در کوتاه ترین مدت به شهرکلات منتقل گردید و بازحمات مدیران راه و پیگیری های نماینده برای تامین اعتبار این پل یکی از دستاوردهای تسهیل ارتباطی روستایی کلات شد‌.

 

حال متاسفانه با گذشت سه ماه از تکمیل۹۵درصدی متاسفانه مدیراداره راه رمقی برای پایان دادن به این کابوس خطرناک ندارد و مردم همچنان سردرگم مانده اند.

 

بیات رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کلات با این عنوان که عدم  نصب حفاظ جانبی (گارد ریل) جهت تفکیک ترافیک ورودی به پل در قبل و بعد از پل ، بهره برداری از پل را با تاخیر مواجه کرده است؛اظهارداشت: با پیگیری های دکتر شیران خراسانی نماینده مشهد و کلات در مجلس وهمکاران بنده پیگیر تامین ملزومات مورد نیاز جهت ایمن سازی ورودی های پل جهت افتتاح و بهره برداری آن هستیم  که بزودی محقق خواهد شد.

 

تهیه و تنظیم: غلامی مدیرکانال خبری کلات

/انتهای پیام

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *