۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۳

امام جمعه کلات؛
امام جمعه کلات یکی از اقدامات تولیت آستان قدس رضوی در شهرستان کلات را رفع محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال برای افراد کم بضاعت در این شهرستان دانست.

حجت الاسلام محمدصاحبی در گفتگو با کلات نادر؛ اظهار کرد: تولیت آستان مقدس رضوی  در همه کشور دارای برکات بسیارخوبی بوده وحرکتهای مفیدی برای محرومیت زدایی وخدمت به مردم انجام شده است.

 

 

 

امام جمعه کلات عنوان کرد: درشهرستان کلات به حدود ۱۰۰ نفر وام پنجاه میلیون تومانی جهت دام سبک داده شده که برای اولین بار به صورت آزمایشی دربخش زاوین این طرح انجام شده وبرای اشتغالزایی کاری بسیار موثر ومورد استقبال مردم واقع شده است.

 

 

 

وی با اشاره به حادثه سیل اخیر در کلات گفت: حدود هزار سبد کالا به ارزش یکصدوپنجاه میلیون تومان بین سیل زدگان تقسیم شد و حدود دوهزار نفر فیش غذای حضرت وحضور درمهمانسرای امام رضا(ع) واعزام به مشهد به مدت سه روز برای تمام کسانی که زائر اول بودند که به مدت سه روز مهمان امام رضا(ع) و ازخدمات آستان قدس در مشهد بهرمند شدند.

 

 

 

حجت الاسلام صاحبی از تصویب ساخت مجتمع فرهنگی و رفاهی وفرهنگسرا درشهرستان کلات وساخت آن در آینده نزدیک خبر و ادامه داد: آستان قدس با اعزام چندین کارشناس به کلات برای بررسی مشکلات و رفع این مشکلات اقدام کرده است.

 

 

 

وی اهداء کمک هزینه جهیزیه به تعدادی ازنوعروسان و حضور تولیت در شهرستان وبازدید ازمناطق سیل زده کلات را از دیگر اقدامات آستان قدس طی سال جاری در کلات خواند.

 

 

 

امام جمعه کلات گفت: انشاءلله با صحبتهایی که با حجت الاسلام رییسی و دیداری که برای پیگیری اقدامات برای رفع مشکلات شهرستان داشتم، ایشان به جد مصمم هستند که برنامه های خوبی برای اشتغالزایی در شهرستان اجرا وهمچنین اقدامات فرهنگی که بنده به مردم ولایی وباصفای کلات مژده میدهم،بزودی شاهد این برکات باشند.

 

 

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *