۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۴

مدیر برتر در نظرسنجی مدیران کلات؛
رئیس آب و فاضلاب روستایی بابیان اینکه شخصیت حقوقی من به خاطر حل مشکلات مردم شکل‌گرفته است،گفت: خدمت‌رسانی به مردم تنها ادای گوشه‌ای از جان‌فشانی‌های شهدای گران‌قدر است.

مهندس نوروز افروند مدیر برگزیده نظرسنجی در گفت‌وگو با کلات نادر اظهار داشت: براین باورم که در مقابل عظمت مردم و شهدا زبان از خودستایی کوتاه است.

رئیس آب و فاضلاب روستایی بابیان اینکه شخصیت حقوقی من به خاطر حل مشکلات مردم شکل‌گرفته است، اظهار داشت: درعین‌حال که کارهای زیادی درزمینهٔ آب رسانی در شهرستان کلات انجام‌شده است، خوشبختانه توانسته‌ایم بالاترین سطح برخورداری را در سطح استان به خود اختصاص بدهیم.

رئیس آب و فاضلاب روستایی تعیین‌کننده انتها و سطح کیفیت کار را در کنار معیارهای کمی و کیفی اداره را در رأس، مردم دانست و عنوان کرد: باورم این است، هنوز وظیفه و تعهدی  بزرگ در این راه داریم چراکه اعتبارات جوابگوی نیازهای به‌حق مردم نیست.

افروند بابیان اینکه سعی بر این است که به‌اندازه توانایی و سهمیه شهرستان اعتبار از استان بگیریم تا مشکلات مردم را یکی پس از دیگری مرتفع سازیم،ابراز کرد:در کنار حل مشکلات با اعتبارات، مردم توقع رفتار و بررسی مشکل و ارائه راهکار  مناسب از کارکنان دارند.

وی در تصریح اظهار داشت: وقتی یک نفر از روستا به اداره می‌آید یک روز کاری خود را از دست می‌دهد و کلی کرایه و هزینه می‌کند پس مشکلش حتماً باید با دقت بررسی شود.

رئیس آب و فاضلاب روستایی با این عنوان که تاکنون یک جواب نه پاسخ به ارباب‌رجوع نداده‌ایم چراکه با امید به کمک ما این فاصله را طی کرده نباید باشد بلکه مشکلش کاملاً بررسی شود و کلیه دلایل ایجاد مشکل و راهکارهای حل مشکل و حتی جلوگیری از تکرار ان با توجه به تجربه و اطلاعات همکار برای ارباب‌رجوع تشریح گردد.

افروند با بیان اینکه باورم براین است که هرکسی که ضعیف‌تر و ناتوان‌تر باشد، در احقاق حقش باید احساس وظیفه کارمندان بیشتر باشد،عنوان داشت: زمانی کسانی در خط مقدم جبهه‌ها در مقابل گلوله سینه سپر کرده‌اند تا امروز در ارامش باشیم باید حال ما در این عرصه به وظیفه خودمان عمل کنیم.

رئیس آب و فاضلاب روستایی در پایان خاطرنشان کرد: خدمت‌رسانی به مردم تنها ادای گوشه‌ای از جان‌فشانی‌های شهدای گران‌قدر است.

انتهای پیام/

2 پاسخ به “شخصیت حقوقی من به خاطر حل مشکلات مردم شکل‌گرفته است”

  1. محمد گفت:

    با سلام خدمت جوان نخبه و با غیرت لایینی
    آقای مهندس افروند با توجه به خدمت صادقانه و بی منتی که به محرومین در سایه شهدای والا مقام دارید ازخداوند منان طول عمر باعزت، سلامتی وعاقبت بخیر را برای جنابعالی آرزو دارم

  2. جنبش عدالت خواه گفت:

    احسنت به شما که تمثال شهدا را جلومیزت قرار داده ای تا همیشه بدانی درنشستن برپشت این میز، مدیون خون چه همه عزیز هستی.آب رسانی به مزار شهدای گمنام وخوش نام یادت نره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *