۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۱

نمایند مردم مشهد وکلات:
نماینده مردم مشهد وکلات با اشاره به اینکه رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران مردم هستند بیان داشت که مردم ایران دارای فرهنگ غنی هستند و در مقابل تهاجم و تجاوز سر خم نمی کنند.

به گزارش کلات نادر،دکتر سیدامیرحسین قاضی زاده در جمع راهپیمایان ۲۲بهمن کلات اظهار داشت:

یوم الله عنوانی است که از سوی حضرت امام خمینی رحمة الله به روز ۲۲ بهمن داده شده است که حاوی معنا و مفهوم خاصی است .یوم الله یعنی روزی که یکی از وعده های خداوند در باب خلقت انسان و هستی محقق شده است.

نماینده مردم مشهد و کلات گفت:۴۰سال  است  که دشمنان نظام جمهوری اسلامی  پیاپی  مزاحمت ایجاد میکنند . اوایل انقلاب با کمک به حزبهای تجزیه طلبانه  بعد ازآن با کمک به سازمانهای تروریستی که افراد مهم درراس نظام جمهوری اسلامی را ترور کنند پس از آن تحمیل جنگ  و تحریمهای گوناکون

وی ادامه داد:آمریکا و عربستان و دیگر متحدانشان  با هم برای  براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران تبانی کرده اند.چه اتفاقاتی افتاده است که این کشورها یه تکاپو افتاده اند و سالانه میلیاردها تومان  برای براندازی ایران هزینه میکنند.موضوع اصلی انقلاب اسلامی  ایران این بوده و هست ؛حاکمیت یک کلمه ؛ توحید (حاکمیت خدا بر روی زمین)

قاضی زاده گفت: اروپا در دوره رنسانس تلاش میکردند تا به دیگر جوامع  ثابت کنند که  خود برترندو بر مردم حاکمیت کنند و دیگران را مجبور به اطاعت از خود میکردند. و آنها دیگر جوامع را به تبعیت از خود وپذیرفتن آنها به عنوان قدرت برتر وادار میکردند.این وضعی ست که نظام سلطه با فرهنگ ومکتب  خودش ایجاد میکرد.

نماینده مردم مشهد وکلات بیان داشت: در مقابل این هجمه ها فریاد امام خمینی (ره) یک چیز بود: حرف اول حاکمیت اسلام و حرف دوم کاپیتولاسیون بود ؛ موضوعی که سایر کشورهای عالم میخواستند برتری نژادی خود را بر ما ثابت کنند و بالاتری خود را بر ما تحمیل کنند به گونه ای که  کشور ما هیچ حقی در برخورد با تبعه های دیگر کشورهای ظالم را نداشت .

وی کفت: ملت بزرگ ایران یک سابقه بلند در تاریخ دارد و بارها تمدنهای جهانی را تجربه کرده است.

قاضی زاده با اشاره به  نماد شهرستان کلات نادر ادامه داد: نادر قلی افشار کسی بود که نتوانست در مقابل هجوم دشمنان به ایران سکوت کند و با همراهی گروهی از همین مردم  در مقابل تهاجمات ایستادگی کرد و در کمتر از بیست سال پهناورترین دوره های تمدن ایران را درست کند؛

نماینده مردم مشهد وکلات افزود: چرا که مردم ایران زمین در مقابل تهاجم و تجاوز سر خم نمیکنند.و دارای فرهنگ غنی هستند.چرا که مردم راه و هدف خود را پیدا کرده اندو آن راه ،راه خداست.

وی گفت: تا زمانی که مردم ما همچون۴۰ سال گذشته در این مسیر مستقیم بمانند هم رشد الهی و هم به کمال میرسند. دشمنان نظام تا زمانی که ما دست از مکتب اسلام برنداریم با ما به دشمنی ادامه میدهند.

قاضی زاده ادامه داد: مردم ما خواهان آرمانهای انقلاب اسلامی در سال ۵۷هستند یعنی استقلال ،آزادی و جمهوری اسلامی  و رکن اصلی جامعه مردم هستند . ومردم از بی عدالتی تبعیض و فساد  ناراحت هستند و دشمنان اسلام فهمیده اند که اگر دل مردم را سرد کنند ،اگر مردم را مایوس کنند و اگر بین مردم ومسئولین جدایی بیاندازند  میتوانند به این نظام صدمه بزنند و در همین راستا در تلاش برای بزرگ نمایی مشکلات  هستند.

/انتهای پیام

 

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *