۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱

فرماندهی انتظامی شهرستان کلات خبر داد؛
فرماندهی انتظامی شهرستان شهرستان کلات از عملیات ضربتی پلیس برای ناکامی قاچاقچیان و کشف حدود6 کیلوگرم تریاک خبر داد.

سرهنگ خلیل شفاهی نادر در گفت و گو با کلات نادر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و اطلاعات پس از یک هفته رد زنی و بررسی‌های تخصصی موفق به کشف و انهدام باند تبادل کنندگان مواد مخدر شدند.

فرماندهی انتظامی کلات با این عنوان که پس از تکمیل اطلاعات هنگام گشت زنی نامحسوس در سطح حوزه استحفاظی در محور کلات- زاوین قاچاقچیان را دستگیر کردند،گفت: متهمان که بیشتر سنین۲۴تا۳۰ساله بودند،تنها به دلیل هوس پول‌های شوم و حرام است چراکه یک جوان می‌تواند باکار کردن و اشتغال در کارهای حلال روزی خود را تأمین کند.
شفاهی افزود: پس از گشت و بازرسی ۶کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را از ساک دستی و ۳نفر قاچاقچی با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی داده شد.
وی پاک‌سازی پدیده شوم و خانمان‌سوز اعتیاد را بدون مشارکت مردم را بی‌معنا دانست و گفت: همکاری شهروندان با پلیس درزمینهٔ مبارزه با مواد مخدر گام مؤثری در برخورد با این بلای خانمان‌سوز است.

فرماندهی انتظامی شهرستان کلات در پایان بابیان اینکه قاچاقچیان باید بدانند در کلات آرامشی نخواهد داشت، خاطرنشان کرد:کلات باید از مواد مخدر پاک‌سازی شود و همه تلاش نیروهای خادم نیروی انتظامی ایجاد محیط امن است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *