۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴

فرمانده نیروی انتظامی کلات خبرداد:
سارق شیرآلات و لوازم منزل کلات دیروز ظهر در یک عملیات ضربتی در منطقه پایین محله این شهر دستگیرشد.

به گزارش کلات نادر سرهنگ شفائی فرمانده نیروی انتظامی کلات خبر داد : این سارق که مدتها از منازل خالی از سکنه و اماکن عمومی و مدارس اقدام به سرقت می نموده است در یک عملیات مشترک بین کلانتری مرکزی و پلیس آگاهی دستگیر و به مقامات قضایی جهت سیر مراحل قانونی تحویل گردید.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان در تشریح این خبر افزود:ساعت ۹:۳۰ دیروز صبح فردی از سرقت لوازم منزل خود در شب گذشته خبر داد. کلانتری مرکزی با تشکیل تیمی ضربتی از پرسنل کلانتری و آگاهی به تحقیقات محلی پرداخت و پس از جمع‌آوری آثار و ادله جرم از محل سرقت شده مشخص گردید فردی ۵۳ ساله با هویت ( م.ر) اقدام به سرقت نموده است که پس از آن به سرعت سارق دستگیر و منابع و مخبرین محلی برای جستجوی مخفیگاه لواز م سرقتی فعال شدند و در کمتر از سه ساعت مخفیگاه سارق کشف گردید.

وی درادامه افزود: سارق تمامی اموال سرقتی را که توسط شاکی اعلام شده بود و همچنین شیرآلات اماکن عمومی ولوازم به سرقت رفته از منازل خالی از سکنه را در این مخفیگاه مخفی کرده بود. لوازم توسط پرسنل نیروی انتظامی به کلانتری انتقال و متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی گردید.

در پایان سرهنگ شفایی به همشهریان توصیه کرد: با توجه به نزدیک بودن سال نو به هیچ عنوان منازل خود را خالی نگذارند و در صورت رفتن به مسافرت حتما موارد ایمنی لازمه را رعایت نمایند.

 

/انتهای پیام

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *