۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴

سناریوی همیشگی باز هم به وقوع پیوست؛
مسابقات فوتسال نوروزی شهر زاوین با وجود تمام هماهنگیها کنسل گردید.

به گزارش کلات نادر؛چند صباحی است که جوانان کلات نه تنها در عرصه اشتغال و فعالیت های اجتماعی و سیاسی به فراموشی سپرده شده اند بلکه چوب ناهماهنگی ها و لجاجت ها بخاطر عدم هِد قوی مدیریتی بر بدن جوانان تازیانه می خورد و گویی مسئولین استانی نمیخواهند این باور را قبول کنند که شهرستان نیازمند نگاه ویژه برای حل بحران مدیریتی است.

 

چند روزی از اطلاعیه ورزش دوستان زاوینی چه قانونی و یا غیرقانونی نمی گذرد که طی امروز جوانان زاوین از کنسل شدن مسابقات بخاطر مشکلات هماهنگی به زبان آوردند.

 

امیرسالمی که به گفته خودش مسئول پیگیری مسابقات فوتسال در زاوین است در گفت‌و‌گو با کلات نادر با این عنوان که این مسابقات با همکاری هئیت فوتسال و شهرداری  زاوین در حال برگزاری بود؛اظهار داشت: دفعات قبل هم فقط یه صحبت کرده بودیم و هماهنگی به اون صورت نبوده ولی این دفعه به خاطر جریاناتی که در مسابقات دفعه قبل رخ داد که مسلما هربرنامه ای بحث و انتقادی دارد دوتا از تیمهای معترض رفتند وناراضایتی خود را اعلام کردند؛ حال مسئولان ورزش شهرستان کلات بیانیه ای مبنی بر غیر هماهنگ بودن مسابقات صادر کردند.

 

وی در ادامه در پاسخ به خبرنگار کلات نادر مبنی بر اینکه آیا رایزنی نکردید؟اظهار داشت:با مسئولان صحبت کردیم و حتی با خود تیم معترض ولی بازهم مخالف بودن و حتی مسئولین شهرستان به مسئول سالن زاوین گفتند اند که سالن رو دراختیارشون نگذارید و بنظرم برخوردشون تبعیضانه است.

 

 

حال باید پرسید چرا مسئولین شهرستان بجای پاک کردن صورت مساله ؛ این ورزشکاران را متوجه اشتباه خود نکرده و مراحل قانونی را برای حل شدن مسأله، برادرانه به آنها انتقال ندادند تا رنگ و بوی فقر ورزشی از شهرستان با همت و مشارکت همین جوانان ورزش دوست رخت بربندد؟

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *