۱۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱

فرمانده ناحیه کلات
از ابتدای ماه مبارک رمضان به تاسی از مولی متقیان حضرت علی(ع) قرارگاه خدمت رسانی ناحیه کلات با توزیع شبانه بسته های غذایی به همت مردم شهرستان در حال فعالیت است.

 

محمد شریف فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کلات در گفت و گو با خبرنگار کلات نادر اظهار داشت: قرارگاه خدمت رسانی سپاه ناحیه کلات از ابتدا ماه مبارک رمضان با شعار هرشب یکی را مهمان سفره تان کنید شروع به فعالیت کرد.

 

 

فرمانده ناحیه کلات عنوان نمود: این قرارگاه با هدف جمع آوری کمکهای خرد، مردمی موفق شد کمکهای انساندوستانه خانواده های سطح شهرستان را بین نیازمندان توزیع کند؛ که مشارکتهای مردمی هرمحله با همکاری حلقه های صالحین و فرمانده پایگاه همان منطقه بدست نیازمندان میرسد.

 

 

 

سرگرد شریف بیان کرد: از ابتدای ماه رمضان تاکنون بالغ بر ۱۳۰۰پرس غذای گرم در سطح شهرستان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) توزیع شده است.

 

 

فرمانده سپاه کلات با اشاره به توزیع سبد اقلام غذایی در بخش لایین ادامه داد:علاوه بر کمکهای ذکر شده سبدهای غذایی به ارزش سه میلیون تومان بین سیل زدگان بخصوص منطقه دربند  توزیع شد.

 

 

وی با اشاره به نقش و اثرگذاری فضای مجازی و کانالهای خبری شهرستان در ترویج کارهای نیک  هدف از انتشار تصاویر  را ترویج معروف با حفظ حرمت افراد نیازمند دانست.

 

 

سرگرد شریف در پایان یادآور شد؛ خوشبختانه امروز مردم ما با وجود مشکلات موجود  همچنان در صحنه هستند و در جهت کمک به نیازمندان بیش از گذشته ثابت قدم اند.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *