۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۲

امروز صورت گرفت؛
مراسم تودیع و معارفه مدیران اداره آبفای روستایی با حضور فرماندار شهرستان دکتر موسوی تبار ونماینده ابفای استانی در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش کلات نادر؛ مراسم  تودیع و معارفه مدیران جدید وسابق  اداره آبفا روستایی با حضور فرماندار شهرستان جناب دکتر موسوی تبار ونماینده آبفای استانی در محل فرمانداری کلات برگزار شد.

در این مراسم دکتر موسوی تبار از زحمات چندین ساله  مهندس ایمانی تقدیر و مهندس رضا رمضانپور را بعنوان ریاست جدید اداره آبفای روستایی  معرفی نمود.

فرماندار کلات در این مراسم بیان داشت؛ حسن برتر مهندس ایمانی ارتباط نزدیکی بود که با فرماندار، بخشدار ها و ادارات داشتند.

موسوی خطاب به نماینده ابفا استانی ،مشکلات آب روستایی در سطح شهرستان از جمله شبکه انتقال آب فرسوده اشاره کرد و ادامه داد:که اگر بتوانیم همزمان با نوسازی منازل روستایی شبکه انتقال آب فرسوده را هم نوسازی کنیم کار مفید در حق مردم کردیم.

وی افزود: مشکل  دیگر ما مناطقی  در سطح شهرستان هستند، که سکونت در آنجا دائمی شده است ولی این مناطق کد روستایی ندارند اما جزء جمعیت ما هستند اگر بتوانیم به این مناطق آب رسانی کنیم گره ای از مشکلات مردمان آن مناطق برداشته ایم.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *