۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱

وزیر نیرو:

وزیر نیرو- یکی از اولویتهای جمهوری اسلامی ایران حفظ جمعیت ساکن در مرزهاست ،سعی می کنیم تا محرومیتها و مشکلات مرزنشینان برطرف شود.

در جلسه ادرای شهرستان کلات که روز یکشنبه با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو ،دکتر شیران خراسانی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس و مسئولین شهرستان کلات برگزار گردید ؛مطالباتی از قبیل: مهار آبها، سد سازی، پیگیری خسارت سیل بیستم مرداد، احداث دیوار ساحلی در حریم رودخانه و مخالفت مردم با انتقال آب هزار مسجد به مشهد را به صورت کتبی و شفاهی مطرح گردید.

 

به گزارش کلات نادر؛ رضا اردکانیان در جلسه ادرای شهرستان کلات اظهار داشت: از اولویتهای اصلی جمهوری اسلامی ایران حفظ جمعیت ساکن در مرزهاست گفت تمام سعی خود را می کنیم تا محرومیت و مشکلات مرزنشینان برطرف شود.

 

رضا اردکانیان عنوان نمود:کلات به دلیل دارا بودن چهار عامل مرزی بودن، تنوع قومی، اکثریت روستایی جمعیت منطقه و جاذبه های خدادادی گردشگری یک گنجینه محسوب می شود که مسئولیتهای مهمی بر دوش مسئولین، دولت فعلی و دولتهای بعد برای فراهم کردن زیر ساختها می گذارد.

 

وزیر نیرو ادامه داد: کلات به لحاظ ظرفیتهای طبیعی و گردشگری یک گنجینه متعلق به نوع بشر است و فقط متعلق به خراسان نیست . و باید این سرمایه خدادادی را با جذب سرمایه ها و فعال کردن بخش خصوصی در این زمینه حفظ کرد تا اقتصاد منطقه خودکفا شود. که این مستلزم فعالیت  مسئولان و مدیران شهرستان در زمینه گردشگری ست.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *