۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸

نماینده مشهد و کلات در جمع مردم چنار؛
اگر توجه به ملت فلسطین مورد غفلت واقع شود،نه‌تنها امت اسلامی بلکه جمهوری اسلامی ایران نیز خطر هجوم بیگانگان را احساس خواهند کرد.

به گزارش کلات نادر،حجت‌الاسلام محمدحسین حسین زاده بحرینی نماینده مشهد و کلات در جمع مردم زاوین بابیان اینکه  روز قدس از ابتکاراته جاودانه امام خمینی (ره) است،اظهار داشت: نزدیک بر ۱۰۰سال از آغاز این فتنه می‌گذرد، ولی خوب است یادآوری کنیم که پس از یک سال از پیروزی انقلاب اسلامی امام امت اعلام روز قدس را باهدف برچینی اسرائیل انتخاب کردند.

نماینده مشهد و کلات با قدرشناسی ازلبیک و حضور مردم شهیدپرور چنار، ابراز کرد: از ابتدای انقلاب خواستگاه انقلاب ما خواستار ملی نبود، بلکه برجهانیان روشن بود که انقلاب اسلامی مرزهایش منطبق بر مرزهای جغرافیایی نیست.

حجت‌الاسلام حسین زاده بحرینی با بازخوانی پیام امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه؛ من در طی سالیان دراز، خطر اسرائیل غاصب را گوشزد مسلمین نمودم، که اکنون این روزها به حملات وحشیانه خود به برادران و خواهران فلسطینی شدت بخشیده است، و به‌ویژه در جنوب لبنان به‌قصد نابودی مبارزان فلسطینی، پیاپی خانه و کاشانه ایشان را بمباران می‌کند،عنوان داشت:این پیام بیان‌کننده وجود پیوند عمیق بین انقلاب مردم و ارزش‌های مطرح بین مسلمانان است.

نماینده مشهد و کلات در ادامه با این عنوان که مسلمانان در کشورهای پایگاه کفر نیز خروش می‌کنند و با راهپیمایی در روز قدس نفرت خود را نسبت به اسرائیل غاصب نشان می‌دهند،اظهار داشت: جوانان و نوجوانان ما باید بدانند که چرا در هرسال در جمعه پایانی رمضان مسلمانان به خروش در می یایند.

وی در تصریح خبر افزود: اگر توجه به ملت فلسطین مورد غفلت واقع شود، نه‌تنها امت اسلامی بلکه کشورهای دیگر خطر هجوم مستکبرین باریشه اسرائیلی را احساس خواهند کرد.

حجت‌الاسلام بحرینی با این عنوان که مردم ایران به برکت انقلاب مردم سیاسی هستند،اظهار داشت: نباید جویده‌جویده سخن‌گوییم و در مقابل دشمن آرام و مؤدبانه سخن‌گوییم چراکه باید در برابر دشمن صراحت بیان داشت.

نماینده مشهد و کلات با اشاره به گردهمایی جوانان مسلمانان کشورهای اسلامی که در بین آن‌ها غیر تشیع هم بودند،اظهار داشت:جوانان  عنایت و افتخار خود را با گریه به درگاه رهبری که نشان از عشق به رهبری بود، نشان دادند چراکه حتی مسلمانان اهل سنت نیز به رهبری سید علی خامنه‌ای افتخار می‌کنند.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *