۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱

سنت شکنی برای تسریع در خدمت؛
پل بند نادر؛ بصورت متفاوت تر از همه پروژه های شهرستان با دستور دکتر شیران نماینده مشهد و کلات با تردد مردم و بدون تشریفات افتتاح می گردد.

به گزارش کلات نادر؛ خردادماه ۹۵ پل غیراستاندارد بند نادر که دراوایل دهه شصت برای حمل تجهیزات صدا وسیما به باباکمال؛ بر روی رودخانه کلات و بر بالای دره ای عمیق به ارتفاع ۴۰تا۵۰متربنا شده بود و تنها راه ارتباطی  روستاهای شرقی کلات به مرکز شهرستان بود موجب اتفاق ناگوار مرگ جوانان موتورسوار شد.

پس از پیگیرهای بعمل آمده  توسط دکتر شیران نماینده مشهد و کلات ، سازه پل برای شهرستان تامین و به شهرکلات منتقل گردید.و پس از چند ماه چشم انتظاری مردم کلات اعتبارات و ملزومات مورد نیاز جهت ایمن سازی ورودی های پل تامین شد.

با توجه به اینکه در شهرستان کلات مرسوم گردیده است که هر پروژه  توسط مسئولین  بطور متعدد افتتاح گردد؛اما این بار دکتر شیران رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی در یک سنت شکنی جدید برای تسریع خدمت رسانی با ارسال نامه ای به مدیران راه استان خراسان رضوی و تشکر از پیگیری های ویژه این مدیران؛خواستار افتتاح فوریتی توسط شهروندان کلاتی با تردد مردم با عنوان (افتتاح کنندگان این طرح) بدون تشریفات ظرف حداکثر مدت یک هفته گردید.

 

تهیه و تنظیم خبر:غلامی

/انتهای پیام

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *