۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱

رییس اداره کتابخانه های کلات خبر داد؛
طرح ملی کتابخانه گردی،۱۷ اسفندماه همزمان با گرامیداشت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور در کلات اجرا میشود.

مریم قدیمی  رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کلات در گفتگو با کلات نادر اظهار داشت: از آنجا که نهاد کتابخانه ها به عنوان دستگاهی که در حوزه ترویج کتابخوانی نقش پررنگی در تحقق این حوزه دارند، طرح های مختلفی را پیشنهاد و اجرا کرده که طرح کتابخانه گردی یکی از آنها است.

رییس اداره کتابخانه های کلات تصریح کرد:بعد از تصویب این موضوع در نهاد، به همه استان ها ابلاغ شده و از استانداران، فرمانداران، اعضای شورای های اسلامی شهر و روستا، شهرداران، نمایندگی ولی فقیه در استان ها، مدیران استان ها دعوت شده است تا درکتابخانه ها حاضر شده و با خدمات کتابخانه ای آشنا شوند. در این روز همه کسانی که علاقه مند به عضویت در کتابخانه ها باشند، کارت عضویت رایگان کتابخانه را دریافت خواهند کرد.

وی در ادامه عنوان داشت: با نظر آقای موسوی تبار فرماندار و رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، اعضای شورای اداری در این روز در کتابخانه علامه محمدتقی جعفری که جزء ۳۰ کتابخانه معرفی شده استان برای اجرای این طرح است، حاضر شده و عضو کتابخانه خواهند شد.

 

در روز ۱۷ اسفند از ساعت ۷:۳۰صبح تا ساعت ۱۷:۳۰ بعدازظهر پذیرای حضور گرم گروه های کتابخوان، حلقات صالحین، دانشجویان و دانش آموزان و عموم کتاب دوستان هستیم.

/انتهای پیام

 

 

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *